رئال مادرید

بزرگترین سایت رئال مادرید در ایران

اخبار ،حواشی،عکس ها،فیلم ها،زندگی نامه بازیکنان

اخبار نقل و انتقالات تیم

پخش آنلاین بازی های رئال مادرید در وب

تیتر روزانه مطبوعات اسپانیایی

آلبوم عکس تمرینات و فیلم های رئال مادرید

ویدیو های باشگاه و بازیکنان

:: ثبت نام نویسنده ::

جذب نویسنده فعال برای وب

باز هم شاهکاری دیگر از رئال مادرید

رئال مادریدقصد دارد تعدادی نویسنده فعال و آنلاین را برای بروز کردن سریع تر مطالب ثبت نام کند. .برای ثبت نام بر روی عکس بالا کلیک کنید و اطلاعات خود را برای ما بفرستید منتظر نظرات شما هستیم

روزنامه میرر انگلستان در گزارشی به این نکته اشاره کرده که سران باشگاه رئال مادرید آماده اند تا با پیشنهادی جنجالی برای جذب گرث بیل دست به کار شوند و از همین رو در حال آماده سازی مبلغ 130 میلیون یورو برای جذب این ستاره ولزی و پرداخت دستمزد سالانه اش هستند.روزنامه آ.اس هم به بازتاب این خبر پرداخته

طبق این گزارش سران رئال پیشنهادی 70 میلیون یورویی برای خرید این بازیکن به باشگاه تاتنهام ارائه خواهد کرد و البته صحبت هایی نیز درمورد شرایط احتمالی قرار داد او مطرح شده. دراین گزارش به این نکته اشاره شده که در صورت نهایی و قطعی شدن این انتقال، بیل قراردادی 5 ساله را به امضا خواهد رساند وهر فصل 11.5 میلیون یورو دستمزد خواهد گرفت.

بدین ترتیب روزنامه میرر با ارزیابی مالی این پیشنهاد جنجالی اعلام کرده که این پیشنهاد در حدود 130 میلیون یورو برای رئالی ها آب خواهد خورد. بنا براین گزارش، سران رئال درنظر دارند تا دانیل لوی، رئیس باشگاه تاتنهام را برای فروش این بازیکن جوان متقاعد کنند. این درحالی است که اقای لوی قصد دارد تا با افزایش جنجالی دستمزد بیل او را برای ماندن در وایت هارت لین قانع نماید.

از سوی دیگر بعد ازانتقال لوکا مودریچ به رئال، روابط میان سران دو باشگاه تاتنهام و رئال خوب است و خود لوی هم می داند که حفظ کردن بیل در تابستان پیش رو کار سختی است و قادر به مبارزه با قدرت اقتصادی باشگاه های بزرگی مثل روال نخواهد بود. روزنامه میرر در گزارش خود از بایرن مونیخ، منچسترسیتی و چلسی به عنوان مشتریان بیل نام برده ولی به خاطر روابط حسنه میان دو باشگاه رئال و تاتنهام، قطعا تیم مادریدی در اولویت خواهد بود.

بیل 23 ساله همیشه از تمایلش برای ادامه حضور در تاتنهام گفته است. ولی حضور او در اولدترافورد برای تماشای بازی دوتیم رئال مادرید و منچستریونایتد در دوربرگشت مرحله یک هشتم پایانی لیگ قهرمانان اروپا، به گمانه زنی ها در مورد  احتمال انتقال او به تیم مادریدی دامن زده است.

تبادل لینک با ما

فیس بوک

جذب نویسنده

پخش آنلاین بازی ها

نظرسنجی


کدوم رو بهترین گزینه برای ضربه آزاد زدن میدونید؟آمار وب
رنک الکسا
جدول لالیگا
وضعیت یاهو
بازی بعدی

vs

الچه-رئال مادرید

چهارشنبه-سوم مهر

ورزشگاه:والرو

ساعت  23:30