رئال مادرید

بزرگترین سایت رئال مادرید در ایران

اخبار ،حواشی،عکس ها،فیلم ها،زندگی نامه بازیکنان

اخبار نقل و انتقالات تیم

پخش آنلاین بازی های رئال مادرید در وب

تیتر روزانه مطبوعات اسپانیایی

آلبوم عکس تمرینات و فیلم های رئال مادرید

ویدیو های باشگاه و بازیکنان

:: ثبت نام نویسنده ::

جذب نویسنده فعال برای وب

باز هم شاهکاری دیگر از رئال مادرید

رئال مادریدقصد دارد تعدادی نویسنده فعال و آنلاین را برای بروز کردن سریع تر مطالب ثبت نام کند. .برای ثبت نام بر روی عکس بالا کلیک کنید و اطلاعات خود را برای ما بفرستید منتظر نظرات شما هستیم

ایسکو با 24 میلیون یورو به رئال پیوست
اولین خرید کارلو آنچلوتی برای رئال مادرید ایسکو خواهد بود. رئال مادرید 24 میلیون یورو پرداخت خواهد کرد به علاوه 3 میلیون یورو که بر اساس نتایج و اهدافی که محقق شود پرداخت می‌شود. 
 
سفیدپوشان روز جمعه پس از مذاکرات با مالاگا خوش‌بین بودند که قرارداد این بازیکن را منعقد کنند. رئال مادرید شنبه بالاخره با این باشگاه به توافق رسید. 
 
مؤید شتات، نایب رئیس اجرایی مالاگا با خوزه آنگل سانچس در رئال به منظور انجام مذاکرات در خصوص این انتقال دیدار کرد. باشگاه مالاگا پایه فروش از این بازیکن را از 35 میلیون یورو کاهش داد تا با رئال به توافق برسد. ایسکو 21 ساله است و اگر در رئال بتواند افتخار کسب کند، خودش را در تیم ملی اسپانیا تثبیت خواهد کرد و باشگاه و تیم ملی از این انتقال سود خواهند برد. 
 
منچسترسیتی دیگر باشگاهی بود که به شدت به دنبال جذب هافبک مالاگا بود و منتظر پاسخی از باشگاه و بازیکن بود. این واقعیت که پیگرینی در مالاگا هدایت ایسکو را در دست داشت به انتقال این بازیکن به سیتی کمکی نکرد و ایسکو تمایل بیشتری به پیوستن به رئال مادرید داشت. 

تبادل لینک با ما

فیس بوک

جذب نویسنده

پخش آنلاین بازی ها

نظرسنجی


کدوم رو بهترین گزینه برای ضربه آزاد زدن میدونید؟آمار وب
رنک الکسا
جدول لالیگا
وضعیت یاهو
بازی بعدی

vs

الچه-رئال مادرید

چهارشنبه-سوم مهر

ورزشگاه:والرو

ساعت  23:30