رئال مادرید

رئیس فدراسیون فوتبال اسپانیا: لالیگا بهتر از بوندس لیگاست

بزرگترین سایت رئال مادرید در ایران

اخبار ،حواشی،عکس ها،فیلم ها،زندگی نامه بازیکنان

اخبار نقل و انتقالات تیم

پخش آنلاین بازی های رئال مادرید در وب

تیتر روزانه مطبوعات اسپانیایی

آلبوم عکس تمرینات و فیلم های رئال مادرید

ویدیو های باشگاه و بازیکنان

:: ثبت نام نویسنده ::

جذب نویسنده فعال برای وب

باز هم شاهکاری دیگر از رئال مادرید

رئال مادریدقصد دارد تعدادی نویسنده فعال و آنلاین را برای بروز کردن سریع تر مطالب ثبت نام کند. .برای ثبت نام بر روی عکس بالا کلیک کنید و اطلاعات خود را برای ما بفرستید منتظر نظرات شما هستیم

رئیس فدراسیون فوتبال اسپانیا: لالیگا بهتر از بوندس لیگاست

()

ویار اعلام کرد که احترام زیادی برای رقابت های بوندس لیگا قائل است اما امیدوار است که تیم های اسپانیایی به فینال چمپیونزلیگ صعود کنند.آنخل ماریا ویار، رئیس فدراسیون فوتبال اسپانیا، امیدوار است رقابت های این فصل چمپیونزلیگ ثابت کند که لالیگا از بوندس لیگا بهتر است.

قرعه کشی مرحله نیمه نهایی رقابت های لیگ قهرمانان اروپا روز گذشته انجام شد و بارسا، صدرنشین رقابت های لالیگا باید با بایرن، قهرمان جدید بوندس لیگا، روبرو شود. دیگر دیدار این مرحله را رئال مادرید و بوروسیا دورتموند، تیم های دوم لالیگا و بوندس لیگا برگزار خواهند کرد.

ویار اعلام کرد که احترام زیادی برای رقابت های بوندس لیگا قائل است اما امیدوار است که تیم های اسپانیایی به فینال چمپیونزلیگ صعود کنند.او در گفتگو با نشربه مارکا گفت:" آلمان ورزشگاه های خوبی دارد اما فوتبال اسپانیا با کیفیت تر است. البته حضور چها تیم اسپانیایی و آلمانی در نیمه نهایی چمپیونزلیگ، کاملا نشان دهنده قدرت فوتبال اسپانیا و آلمان نیست زیرا بازیکنان زیادی از کشورهای دیگر در ترکیب این تیم ها حضور دارند. با این حال، امیدوارم که شاهد یک فینال تمام اسپانیایی باشیم."

 تبادل لینک با ما

فیس بوک

جذب نویسنده

پخش آنلاین بازی ها

نظرسنجی


کدوم رو بهترین گزینه برای ضربه آزاد زدن میدونید؟آمار وب
رنک الکسا
جدول لالیگا
وضعیت یاهو
بازی بعدی

vs

الچه-رئال مادرید

چهارشنبه-سوم مهر

ورزشگاه:والرو

ساعت  23:30