رئال مادرید

ایارامندی ، ششمین خرید گرانقیمت تاریخ رئال

بزرگترین سایت رئال مادرید در ایران

اخبار ،حواشی،عکس ها،فیلم ها،زندگی نامه بازیکنان

اخبار نقل و انتقالات تیم

پخش آنلاین بازی های رئال مادرید در وب

تیتر روزانه مطبوعات اسپانیایی

آلبوم عکس تمرینات و فیلم های رئال مادرید

ویدیو های باشگاه و بازیکنان

:: ثبت نام نویسنده ::

جذب نویسنده فعال برای وب

باز هم شاهکاری دیگر از رئال مادرید

رئال مادریدقصد دارد تعدادی نویسنده فعال و آنلاین را برای بروز کردن سریع تر مطالب ثبت نام کند. .برای ثبت نام بر روی عکس بالا کلیک کنید و اطلاعات خود را برای ما بفرستید منتظر نظرات شما هستیم

ایارامندی ، ششمین خرید گرانقیمت تاریخ رئال

()

خرید ایارامندی را از برخی لحاظ ها می توان یك خرید تاریخی دانست . رئال برای اولین بار از 2005 تا كنون و پس از ماجرای راموس از بند فسخ قرارداد استفاده كرد و از سویی ایارامندی تبدیل به ششمین خرید گرانقیمت تاریخ باشگاه شد . 
سوسیه داد مدعی است كه پرز برای این انتقال 30 میلیون یورو هزینه كرده است . در حقیقت این بازیكن پس از كریستیانو ،‌كاكا ، زیدان ، فیگو و مودریچ ،‌گران ترین خرید تاریخ باشگاه است و از بزرگانی مثل ژابی و بكام گران تر است . 

باشگاه رئال : "فقط 32 میلیون خرج كردیم "
رئال مادرید در بیانیه ای رسمی اعلام كرد كه بر خلاف ادعای باشگاه سوسیه داد برای خرید ایارامندی 39 میلیون یورو خرج نكرده است و خرج باشگاه رئال مادرید فقط 32 میلیون یورو بوده است . 
در بیانیه باشگاه رئال آمده است :"‌باشگاه رئال باید اعلام كند كه به سوسیه داد 32.190.000 یورو برای خرید ایارامندی پرداخت كرد . مثل تمامی انتقالات در باشگاه های اسپانیا ،‌این انتقال نیز 21 درصد مالیات داشت كه در مخارج خرید این بازیكن محاسبه نمی شود . "

سابقه توهین رادیو ال موندو به ایارامندی
در طول بازی سوسیه داد و بارسلونا در فصل گذشته ، رادیو ال موندو دپورتیوو توهین های شدیدی به ایارامندی داشت . گزارشگر این رادیو ، ایارامندی را " منزجر كننده ، دزد و تیره روز " خوانده بود .
 
دسته بندی: نقل و انتقالات رئال, خبر,


تبادل لینک با ما

فیس بوک

جذب نویسنده

پخش آنلاین بازی ها

نظرسنجی


کدوم رو بهترین گزینه برای ضربه آزاد زدن میدونید؟آمار وب
رنک الکسا
جدول لالیگا
وضعیت یاهو
بازی بعدی

vs

الچه-رئال مادرید

چهارشنبه-سوم مهر

ورزشگاه:والرو

ساعت  23:30