رئال مادرید

ویلاس بواس: کار کردن با مورینیو یک افتخار بود / او بهترین مربی تاریخ است .

بزرگترین سایت رئال مادرید در ایران

اخبار ،حواشی،عکس ها،فیلم ها،زندگی نامه بازیکنان

اخبار نقل و انتقالات تیم

پخش آنلاین بازی های رئال مادرید در وب

تیتر روزانه مطبوعات اسپانیایی

آلبوم عکس تمرینات و فیلم های رئال مادرید

ویدیو های باشگاه و بازیکنان

:: ثبت نام نویسنده ::

جذب نویسنده فعال برای وب

باز هم شاهکاری دیگر از رئال مادرید

رئال مادریدقصد دارد تعدادی نویسنده فعال و آنلاین را برای بروز کردن سریع تر مطالب ثبت نام کند. .برای ثبت نام بر روی عکس بالا کلیک کنید و اطلاعات خود را برای ما بفرستید منتظر نظرات شما هستیم

ویلاس بواس: کار کردن با مورینیو یک افتخار بود / او بهترین مربی تاریخ است .

()

 آندرس ویلاس بواس سرمربی فعلی تاتنهام و دستیار سابق مورینیو به تمجید از او پرداخت و او را بهترین مربی تاریخ خواند .

ویلاس بواس روزنامه برزیلی لاسنت گفت:« مورینیو شاید بهترین مربی تاریخ باشد. کار کردن در کنار او تجربه بی نظیری است. سخت است بتوان کسی را با حرفه ای گری، فداکاری و دانش او نست به بازی پیدا کرد. خوشبختانه من خودم را به خاطر کار کردن در کنار او و بررسی مسابقات تیم خودمان و تیمهای حریف ، یک مربی حرفه ای می دانم. کار کردن برای مورینیو و درس گرفتن از او و متدهای تمرینی اش یک افتخار و برتری است .»

ویلاس بواس در ادامه هرگونه مقایسه میان او و مورینیو را رد کرد؛ دو مربی ای که تجربه موفقی در هدایت پورتو داشتند. ویلاس بواس بعد از هدایت پورتو، روی نیمکت مربیگری چلسی نشست. این مربی جوان ادامه داد:« این مقایسه ها توسط افرادی که از بیرون بازی را نگاه می کنند انجام می شود. آنها نگران این نیستند که افراد را به هم تشبیه کنند. ما شاید همیشه راه هایی برای هدایت پیش رو داریم که دراین راه ها، افراد شاید مثل هم فکر کنند؛ ولی این تقلید نیست.من اصلا نگران این موضوع نیستم.»

در نهایت سرمربی جوان تاتنهام به تمجید از نقش سربابی رابسون روی کارنامه ورزشی اش پرداخت و گفت:« او در ساخت من نقش پررنگی داشت؛ من هم هوادار پورتو بودم. من با او شروع به صحبت کردن در مورد بازیکنان نمودم و او خیلی دوستانه به من گفت که به من اجازه می دهد  که سرتمرینات تیم بیایم. این همان زمانی بود که عشق من به فوتبال و تاکتیک های فوتبالی شروع شد . او نقش پررنگی در انتخاب من داشت. من دوره های  مربیگری را شروع کردم؛ آن هم در سنی خیلی کم. از این روزها همیشه خاطرات خوبی در ذهن من نقش بسته.»


 تبادل لینک با ما

فیس بوک

جذب نویسنده

پخش آنلاین بازی ها

نظرسنجی


کدوم رو بهترین گزینه برای ضربه آزاد زدن میدونید؟آمار وب
رنک الکسا
جدول لالیگا
وضعیت یاهو
بازی بعدی

vs

الچه-رئال مادرید

چهارشنبه-سوم مهر

ورزشگاه:والرو

ساعت  23:30