تبلیغات
رئال مادرید - هیجان بیل برای اولین دیدار خانگی اش

رئال مادرید

هیجان بیل برای اولین دیدار خانگی اش

بزرگترین سایت رئال مادرید در ایران

اخبار ،حواشی،عکس ها،فیلم ها،زندگی نامه بازیکنان

اخبار نقل و انتقالات تیم

پخش آنلاین بازی های رئال مادرید در وب

تیتر روزانه مطبوعات اسپانیایی

آلبوم عکس تمرینات و فیلم های رئال مادرید

ویدیو های باشگاه و بازیکنان

:: ثبت نام نویسنده ::

جذب نویسنده فعال برای وب

باز هم شاهکاری دیگر از رئال مادرید

رئال مادریدقصد دارد تعدادی نویسنده فعال و آنلاین را برای بروز کردن سریع تر مطالب ثبت نام کند. .برای ثبت نام بر روی عکس بالا کلیک کنید و اطلاعات خود را برای ما بفرستید منتظر نظرات شما هستیم

هیجان بیل برای اولین دیدار خانگی اش

()

برنابئو یکشنبه ی آتی جو خاصی را تجربه خواهد کرد . باشگاه انتظار دارد تا با توجه به طوفان تیم در بازی با گالاتاسرای برای خوشامد گویی به بیل در اولین بازی خانگی تیم جدیدش ، در بین هوادارن روحیه و انگیزه ی بالایی ایجاد شده باشد و این اولین دیدار خانگی با حداکثر ظرفیت سانتیاگو برنابئو خواهد بود . 
حضور بیل از ابتدا در ترکیب تقریبا قطعی است . آنجلوتی در تمرین روز پنجشنبه دقایقی را با او صحبت کرد تا از وضعیت جسمانی و روانی او در چند بازی اخیری که داشته است مطلع شود . پاسخ بیل نیز قاطعانه و محکم بود . در همین مدت زمان کوتاه این جفت به خوبی با هم جور شده اند . 
بیل تاکنون مربیان بدنسازی را شگفت زده کرده است . آنها فکر میکردند که رسیدن بیل به مرز آمادگی حداکثر چند هفته طول بکشد چرا که تقریبا کل تابستان را هیچ آماده سازی بدنی نداشته بود . ولی انگار این مدت زمان که خانه نشین بود هیچ تاثیری روی او نگذاشته است . 
به دور از انجام هرنوع رژیم غذایی ویژه وی درحال تمرین با بقیه ی اعضای تیم است و هیچ دلیلی ندارد که به وی بازی نرسد . وی در بازی با ویارئال اولین بازی خود را در ترکیب اصلی تجربه کرد و 60 دقیقه نیز در زمین حضور داشت . چرا که برای تطبیق دادن خودش با یک مسابقه در بالاترین سطح ممکن از نظر جسمانی و روانی نیاز به زمان دارد . 
همانند چند تن از دیگر بازیکنان ، بیل در سالان بدنسازی روی تقویت عضلاتش کار میکند . درضمن در تمرینات گروهی را نیز با جدیت دنبال میکند و تا همین لحظه مهارت عالی خود را نشان داده است . از تمرینات تیم خبر میرسد که بازیکنان تیم اذعان کرده اند که او غیرقابل مهار است و مهارت بالایی دارد . خود بازیکن نیز از اینکه توانسته توانایی هایش را به نمایش بگذارد خوشحال است . 
بیل نیز از اینکه روز یکشنبه در استادیوم رویاهایش از او رونمایی خواهد شد هیجان زده است . طبیعتا او از برجسته ترین نکات بازی با ختافه خواهد بود .
 
دسته بندی: خبر,


تبادل لینک با ما

فیس بوک

جذب نویسنده

پخش آنلاین بازی ها

نظرسنجی


کدوم رو بهترین گزینه برای ضربه آزاد زدن میدونید؟آمار وب
رنک الکسا
جدول لالیگا
وضعیت یاهو
بازی بعدی

vs

الچه-رئال مادرید

چهارشنبه-سوم مهر

ورزشگاه:والرو

ساعت  23:30