تبلیغات
رئال مادرید - گزیده ای از سخنرانی پرز در مجمع سالانه اعضا

رئال مادرید

گزیده ای از سخنرانی پرز در مجمع سالانه اعضا

بزرگترین سایت رئال مادرید در ایران

اخبار ،حواشی،عکس ها،فیلم ها،زندگی نامه بازیکنان

اخبار نقل و انتقالات تیم

پخش آنلاین بازی های رئال مادرید در وب

تیتر روزانه مطبوعات اسپانیایی

آلبوم عکس تمرینات و فیلم های رئال مادرید

ویدیو های باشگاه و بازیکنان

:: ثبت نام نویسنده ::

جذب نویسنده فعال برای وب

باز هم شاهکاری دیگر از رئال مادرید

رئال مادریدقصد دارد تعدادی نویسنده فعال و آنلاین را برای بروز کردن سریع تر مطالب ثبت نام کند. .برای ثبت نام بر روی عکس بالا کلیک کنید و اطلاعات خود را برای ما بفرستید منتظر نظرات شما هستیم

گزیده ای از سخنرانی پرز در مجمع سالانه اعضا

()

فلورنتینو پرز در هم نشینی با اعضای باشگاه در مورد ایکر و همسرش هم صحبت کرد ، او در پاسخ به سوالی در مورد اظهار نظر سارا کاربونرا در فصل پیش که گفته بود بازیکنان در رختکن با مورینیو مشکل دارند گفت : " کاسیاس کاپیتان ماست ولی گاهی اوقات او به ما کمک نمیکند ، به این خاط که گاهی اوقات افراد نزدیک به او ( سارا کاربونرو )  مرتکب اشتباه می شوند . " او همچنین در مورد جنجال فصل پیش در زمان جلسه با کاپیتان های تیم گفت : " من ، خوزه انخل ، راموس و ایکر در مورد پاداش فصل به توافق رسیدیم ولی روزنامه ها از ان جلسه یک دروغ ساختند که ان را تکذیب کردیم ، ایکر و راموس در مورد اولتیماتوم به مورینیو صحبت نکردند ، نمی دانم که ایا انها این چنین فکر می کردند یا نه ولی به هرحال شما دروغ هایی می شنوید که اصلا باور کردنی نیستند . " از پرز چندین بار در مورد اوزیل سوال شد که او گفت : " در رئال بازیکنانی که با ما قرارداد دارند تنها در صورتی جدا می شوند که خودشان بخواهند ، اوزیل درخواست جدایی کرد و من ان را با کادر فنی در میان گذاشتم و ان ها هم اجازه ی رفتن او را دادند ، در رئال مهم است که بتوانید با فشار کنار بیایید ، می توانم لیستی بلند از بازیکنانی که نتوانستند فشار را تحمل کنند و مجبور به ترک باشگاه شدند را در اختیار شما قرار دهم . " پرز دز ادامه گرفتن وام از بانک اسپانیا برای خرید بیل را تکذیک کرد .پرز همچنین افزود که رئال سهامی خاص نمی شود .

 

پرز : " رئال شبیه فراری است "

پرز در مورد خرید بیل در مصاحبه با مارکا گفت : " رئال کمی شبیه به فرای است ، انها هم همواره به دنبال استخدام بهترین راننده ها هستند ولی ممکن است که همیشه برنده نباشند ، استراتژی ما همواره مبنی بر تکیه به قوای اقتصادیمان نبوده بلکه مدل ما بگونه ایست که ستاره های بزرگ دنیا را به خود جذب میکند و به ما اجازه ی خریداری انها را میدهد . "

 
دسته بندی: خبر,


تبادل لینک با ما

فیس بوک

جذب نویسنده

پخش آنلاین بازی ها

نظرسنجی


کدوم رو بهترین گزینه برای ضربه آزاد زدن میدونید؟آمار وب
رنک الکسا
جدول لالیگا
وضعیت یاهو
بازی بعدی

vs

الچه-رئال مادرید

چهارشنبه-سوم مهر

ورزشگاه:والرو

ساعت  23:30