تبلیغات
رئال مادرید - ××× باید محکم تر بازی کنیم ×××

رئال مادرید

××× باید محکم تر بازی کنیم ×××

بزرگترین سایت رئال مادرید در ایران

اخبار ،حواشی،عکس ها،فیلم ها،زندگی نامه بازیکنان

اخبار نقل و انتقالات تیم

پخش آنلاین بازی های رئال مادرید در وب

تیتر روزانه مطبوعات اسپانیایی

آلبوم عکس تمرینات و فیلم های رئال مادرید

ویدیو های باشگاه و بازیکنان

:: ثبت نام نویسنده ::

جذب نویسنده فعال برای وب

باز هم شاهکاری دیگر از رئال مادرید

رئال مادریدقصد دارد تعدادی نویسنده فعال و آنلاین را برای بروز کردن سریع تر مطالب ثبت نام کند. .برای ثبت نام بر روی عکس بالا کلیک کنید و اطلاعات خود را برای ما بفرستید منتظر نظرات شما هستیم

××× باید محکم تر بازی کنیم ×××

()مصاحبه کارلو آنچلوتی را پیش از بازی برابر ختافه


کریستیانو رونالدو

 نمی‌‌توانم در مورد زندگی‌ خصوصی وی صحبت کنم. دوست ندارم زندگی‌ بازیکنانم را خارج از بازی کنترل کنم. او بازیکن حرفه‌ای است که به خوبی‌ روی تمرینات تمرکز می‌‌کند و همواره قبل و بعد از جلسات تمرینی هم به بدن سازی می‌‌پردازد. وی الگویی برای دیگران است. مخصوصا بازیکنان جوان تر. کیفیت بازی بسیار بالایی دارد و بسیار حرفه‌ای است.

ضربات آزاد

 رونالدو در آن منطقه توانایی‌‌های زیادی دارد و وی اولویت اول خواهد بود. بعضی‌‌های دیگر را هم بیل می‌‌زند. و همینطور دی ماریا. ضربه آزاد زن اول رونالدو است و بعد از او هم دیگر بازیکنان.

سیستم بازی

ما در مورد سیستم بازی ایده‌ای داریم که بر کنترل توپ تمرکز می‌‌کنم. تلاش می‌‌کنیم که خیلی‌ سریع حمله کنیم و ما بازیکنانی که در ضّد حملات خوب هستند را در اختیار داریم.

ایارامندی

 بازیکن بسیار خوبی‌ است که به تیم تعادل می‌‌کند و می‌‌داند که چطور بازی حریف را بخواند.

آیا ۱۰۰ میلیون یورو برای بیل و رونالدو سبب ایجاد فشار اضافه بر آنها خواهد شد؟

بر عکس. من کم‌تر فشار را احساس می‌‌کنم زیرا می‌‌دانم که بازیکنان با کیفیتی در ترکیب خود دارم.

مصدومیت راموس

پس از بازی در استانبول خسته بود و می‌‌خواست که مطمئن شود به خوبی‌ در سالن بدن سازی ریکاوری می‌‌کند. مشکل به خصوصی ندارد. در لیست قرار می‌‌گیرد اما فکر نمی‌‌کنم که بتواند بازی کند.

آیا واران بازی می‌‌کند؟

برای بازی فردا حاضر نیست اما برای بازی با اتلتیکو در هفته آینده آماده است. یا حداقل الچه. همین قضیه در مورد کوئنترائو و مارسلو هم وجود دارد.

شروع خوب ناپولی

خیلی‌ خوب و با شخصیت تیمی بازی می‌‌کنند. بنیتز کار را به خوبی‌ انجام می‌‌دهد. شهر انتظار زیادی از آن باشگاه دارد که این به تیم انگیزه می‌‌دهد. می‌‌تواند سال خوبی‌ برای آنها باشد.

کوئنترائو

پروسه نرمال خوب را طی‌ می‌‌کند. به تیم ملی‌ پرتغال رفت که مصدوم شد و باید مطمئن شویم که ریکاوری می‌‌کند. هفته آینده با گروه تمرین می‌‌کند و فکر می‌‌کنم که برای بازی با الچه آماده باشد.

کاسیاس

بد شانس بود اما خوشبختانه مشکلی‌ مهمی‌ نیست. برای ۵ روز در تمرینات نخواهد بود اما امیدوارم که هفته آینده شرایطش رو به راه شود.

بازیکنان خط میانی که فردا فیکس خواهند بود؟

کمی شک دارم و فردا تصمیم نهایی‌ را خواهم گرفت. ترکیب تغییر زیادی نخواهد کرد. بازیکنانی داریم که زیاد بازی کردند و دوست ندارم که مصدوم شوند.  سیستم چرخشی برای جلوگیری از مصدومیت است.

بازی با ختافه

می‌ توانیم محکم تر بازی کنیم. وقتی‌ محکم تر بازی می‌‌کنیم موقعیت‌های بیشتری خواهیم داشت. در ویا رئال ما خوب بازی را شروع نکردیم و همچنین برابر گالاتاسارای. این چیزی است که ما باید در آن پیشرفت کنیم.

خدیرا

بازیکن با تجربه است که تاکتیک را به خوبی‌ می‌‌فهمد و شخصیت والای دارد. خیلی‌ سخت تمرین می‌‌کند.

آیا واران برای بازی ۹۰ دقیقه آماده است؟

با وی برای جلوگیری از مصدومیت کار می‌‌کردیم. پروسه ریکاوری طولانی داشته است و شخصا با وی کار کردیم تا جلو مصدومیت‌های بیشتر را بگیریم. هر گاه آماده بازی باشد، ۹۰ دقیقه بازی می‌‌کند.

هماهنگی‌ بیل

مشکلی‌ نخواهد داشت. با هم تیمی‌هایش رابطه بسیار خوبی‌ دارد.

 
دسته بندی: خبر,


تبادل لینک با ما

فیس بوک

جذب نویسنده

پخش آنلاین بازی ها

نظرسنجی


کدوم رو بهترین گزینه برای ضربه آزاد زدن میدونید؟آمار وب
رنک الکسا
جدول لالیگا
وضعیت یاهو
بازی بعدی

vs

الچه-رئال مادرید

چهارشنبه-سوم مهر

ورزشگاه:والرو

ساعت  23:30