تبلیغات
رئال مادرید - رئال مادرید 4-1 ختافه / مسیر روشن

رئال مادرید

رئال مادرید 4-1 ختافه / مسیر روشن

بزرگترین سایت رئال مادرید در ایران

اخبار ،حواشی،عکس ها،فیلم ها،زندگی نامه بازیکنان

اخبار نقل و انتقالات تیم

پخش آنلاین بازی های رئال مادرید در وب

تیتر روزانه مطبوعات اسپانیایی

آلبوم عکس تمرینات و فیلم های رئال مادرید

ویدیو های باشگاه و بازیکنان

:: ثبت نام نویسنده ::

جذب نویسنده فعال برای وب

باز هم شاهکاری دیگر از رئال مادرید

رئال مادریدقصد دارد تعدادی نویسنده فعال و آنلاین را برای بروز کردن سریع تر مطالب ثبت نام کند. .برای ثبت نام بر روی عکس بالا کلیک کنید و اطلاعات خود را برای ما بفرستید منتظر نظرات شما هستیم

رئال مادرید 4-1 ختافه / مسیر روشن

()

رئال مادرید با پیروزی مقابل ختافه توانست که سه امتیاز ارزشمند را در بازیهای لالیگا کسب کند و  همچنان در کورس قهرمانی باقی بماند .

بازی با ختافه در ابتدا به نظر می رسید که " بازی گرت بیل " باشد . چشم امید برنابئو به ستاره ای بود که پرز قول داده بود که یک "حماسه " در رئال بسازد اما مصدومیت ناگهانی این ستاره پیش از آغاز بازی ، موجب شد که ایسکو که قرار بود استراحت کند ، در این بازی در ترکیب اصلی قرار بگیرد .

رئال بازی را روی حرکت دی ماریا خوب شروع کرد اما روی یک حرکت اتفاقی این لافیتا بود که از اشتباه په په استفاده کرد و دروازه دیگو لوپز را گشود .  اما چیزی نگذشت که په په جبران کرد و گل تساوی را زد . روی ارسال په په و ضربه سر کریستیانو ، توپ به په په رسید و این مدافع که واران آماد ه را روی نیمکت می دید ، گل زد تا کمی خودش را از زیر فشارها خارج سازد .

در دقیقه 33 بود که رئال بالاخره در برنابئو از حریف پیش افتاد . این کریستیانو بود که از روی نقطه پنالتی گلزنی کرد . هند میشل مشخص بود و ستاره پرتغالی نیز به خوبی گل برتری را به ثمر رساند .

در دقایق پایانی ، بنزما با بی دقتی یک موقعیت دیگر را از دست داد تا نشان دهد که هر چند که در چمپیونزلیگ همیشه یک مهره کارساز بوده است اما شاید با اتکا به مهاجمی مثل او ، بردن لالیگا خیلی خیلی سخت به نظر برسد .

رئال با برتری در نیمه اول به رختکن رفت و در نیمه دوم با تلاش مضاعف کارش را ادامه داد . گل سوم رئال روی هوشمندی کریستثیانو به ثمر رسید که ضربه کاشته را تبدیل به یک پاس سریع کرد تا ایسکو زننده گل سوم باشد .

کریستیانو که تشنه بود که خودش گل بزند و رکورد هوگو سانچز را بشکند ، در دقایق پایانی با همه وجود تلاشش را کرد که گل خود را بزند هر چند که باز هم یک مهره موثر برای تیمش بود .

داوری این بازی به شدت یکطرفه و جانبدارانه بود . به حدی که داور از اخراج مویا ، دروازه بان ختافه اجتناب کرد و از سویی گل اول ختافه نیز مشخصا پس از خطا روی کریتسیانو به ثمر رسید .

عملکرد بنزما در این بازی به حدی ضعیف بود که برنابئو یکصدا موراتا را صدا زد تا نشان دهد که از دست کم دقتی های بنزما به خصوص در بازیهای لالیگا خسته شده است . به هر حال آنجلوتی خودش بهتر از هر کسی می داند در لالیگایی که تیمی مثل اتلتیکو می تواند صدرنشینش باشد ، جمع آوری امتیازات از هر چیزی مهمتر است  که مقابل ختافه رئال به دستاورد مهمش که کسب پیروزی بود ، دست پیدا کرد .

منبع:مرجع خبری رئال مادرید

 
دسته بندی: خبر, نتایج بازی ها,


تبادل لینک با ما

فیس بوک

جذب نویسنده

پخش آنلاین بازی ها

نظرسنجی


کدوم رو بهترین گزینه برای ضربه آزاد زدن میدونید؟آمار وب
رنک الکسا
جدول لالیگا
وضعیت یاهو
بازی بعدی

vs

الچه-رئال مادرید

چهارشنبه-سوم مهر

ورزشگاه:والرو

ساعت  23:30