تبلیغات
رئال مادرید - کریستیانوی رئال ، پنج برابر یونایتد

رئال مادرید

کریستیانوی رئال ، پنج برابر یونایتد

بزرگترین سایت رئال مادرید در ایران

اخبار ،حواشی،عکس ها،فیلم ها،زندگی نامه بازیکنان

اخبار نقل و انتقالات تیم

پخش آنلاین بازی های رئال مادرید در وب

تیتر روزانه مطبوعات اسپانیایی

آلبوم عکس تمرینات و فیلم های رئال مادرید

ویدیو های باشگاه و بازیکنان

:: ثبت نام نویسنده ::

جذب نویسنده فعال برای وب

باز هم شاهکاری دیگر از رئال مادرید

رئال مادریدقصد دارد تعدادی نویسنده فعال و آنلاین را برای بروز کردن سریع تر مطالب ثبت نام کند. .برای ثبت نام بر روی عکس بالا کلیک کنید و اطلاعات خود را برای ما بفرستید منتظر نظرات شما هستیم

کریستیانوی رئال ، پنج برابر یونایتد

()

کریستیانو با روند 208 گل در 205 بازی  در رئال مادرید ، به سادگی خود را به جمع بزرگان تاریخ فوتبال پیونده است .

کریستیانو با درخشش در دو بازی اخیر کاری کرده که اصلا کسی توجهی نداشته باشد که دستمزدش دو برابر شده است . او در حقیقت در مقابل ویارئال ، گالاتاسرای و ختافه در عرض هفت روز ، شش گل به ثمر رساند ، رکوردی که فقط از دست یک اسطوره بر می آید .

او در رئال مادرید در 290 بازی 117 گل زده بود اما در رئال میانگین گلزنی او تقریبا پنج برابر بالاتر و بیشتر است . در حقیقت آمار هو اسکورد نشان می دهد که او در رئال به طور متوسط 1.01 گل در هر بازی به ثمر رسانده تا چهارمین میانگین گلزتی برتر تارخ فوتبال را داشته باشد . فقط اوزه بیو بین سالهای 1961 تا 1968 با میانگین 1.25 گل در هر بازی و مسی با میانگین 1.07 گل در چهار فصل اخیر و همین طور گرد مولر با میانگین 1.05 گل بین 1968 تا 1974 بالاتر از او هستند .

کریستیانو در یونایتد به طور متوسط 0.19 گل در هر بازی زده بود که آمارش مشابه بازیکنانی مثل حاتم بن عرفا ، هری کیول و لودویک ژولی بود اما در رئال به آماری رسیده که هیچ کس در تاریخ رئال به آن نرسیده بود .

او در سه بازی اخیر رئال مادرید ، شش تا از دوازده گل رئال مادرید را زده است تا به نوعی نقشی کلیدی در این سه بازی ایفا کرده باشد .   ستاره پرتغالی در ماه آگوست به ندرت گل زده بود اما در ماه سپتامر راه افتاد و در سه بازی در این ماه ، دو هت تریک و یک دبل داشت . مقابل ختافه  یک پنالتی و یک ضربه کاشته را به گل بدل کرد . دو گل که هفته فوق العاده اش را تکمیل کرد .

در ترکیه و مقابل گالاتاسرای یک هت تریک کرده بود ، قبلش در تیم ملی پرتغال نیز مقابل ایرلند شمالی یک هت تریک بسیار مهم را انجام داده بود .  در مقابل ویارئال نیز یک گل به ثمر رسانده بود .

منبع:مرجع خبری

 
دسته بندی: خبر,


تبادل لینک با ما

فیس بوک

جذب نویسنده

پخش آنلاین بازی ها

نظرسنجی


کدوم رو بهترین گزینه برای ضربه آزاد زدن میدونید؟آمار وب
رنک الکسا
جدول لالیگا
وضعیت یاهو
بازی بعدی

vs

الچه-رئال مادرید

چهارشنبه-سوم مهر

ورزشگاه:والرو

ساعت  23:30