تبلیغات
رئال مادرید - آمار بی نظیر ایسکو - کریستیانو

رئال مادرید

آمار بی نظیر ایسکو - کریستیانو

بزرگترین سایت رئال مادرید در ایران

اخبار ،حواشی،عکس ها،فیلم ها،زندگی نامه بازیکنان

اخبار نقل و انتقالات تیم

پخش آنلاین بازی های رئال مادرید در وب

تیتر روزانه مطبوعات اسپانیایی

آلبوم عکس تمرینات و فیلم های رئال مادرید

ویدیو های باشگاه و بازیکنان

:: ثبت نام نویسنده ::

جذب نویسنده فعال برای وب

باز هم شاهکاری دیگر از رئال مادرید

رئال مادریدقصد دارد تعدادی نویسنده فعال و آنلاین را برای بروز کردن سریع تر مطالب ثبت نام کند. .برای ثبت نام بر روی عکس بالا کلیک کنید و اطلاعات خود را برای ما بفرستید منتظر نظرات شما هستیم

آمار بی نظیر ایسکو - کریستیانو

()

http://as01.epimg.net/futbol/imagenes/2013/09/24/primera/1379980504_375479_1379980575_noticia_normal.jpg گلهای کریستیانو و ایسکو ، رئال مادرید آنجلوتی را راه انداخته است . این دو 12 تا از 18 گل تیم مربی ایتالیایی در بازیهای رسمی را زده اند ، یعنی نزدیک به 67 درصد . هفت تا را بازیکن پرتغالی زده و پنج تا را بازیکن مالاگای .

کریستیانو مثل همیشه گل می زند و رکورد هوگو  سانچز را شکست اما ایسکو به شکل بی نظیری با گلزنی خود را ثابت کرده است . در شش بازی پنج گل زده است ، یعنی به اندازه نیمی از گلهای اوزیل در کل فصل گذشته . از سویی از فصل 01-2000 که گوتی در پنج بازی اول چهار گل زد ، هیچ اسپانیایی در رئال چنین آمار گلزنی را ثبت نکرده بود . فصل گذشته لیگ را با 9 گل به ثمر رساند و حالا چهار گل زده و پس از پدرو ، دومین گلزن برتر اسپانیایی لالیگاست .

کریتسیانو و ایسکو نه تنها برای دروازه حریفان یک دینامیت هستند ، بلکه هم تیمی های فوق العاده ای برای هم تیمی هایشان هستند . این دو روی هم پنج پاس گل داده اند . کریتسیانو سه پاس گل داده است و درک نار دی ماریا آقای پاس گل تیم است و ایسکو دو تا . هر دو هماهنگی خوبی با هم دارند . گل سوم رئال به ختافه روی ضربه کاشته سریع کریتسیانو و حرکت ایسکو به ثمر رسید . در استانبول ، ایسکو پاس داد و کریتسیانو گل زد .

کریتسیانو تا کنون 540 دقیقه رسمی برای رئال داشته و هفت گل زده است ، یعنی هر 77 دقیقه یک گل . ایسکو هر 101.2 دقیقه یک گل زده است . این در حالیست که بنزما آمار ضعیفی دارد و با چهار گل ، به طور متوسط هر 121.2 دقیقه یک گل زده است .

هماهنگی بی نظیر به گفته آمار 
ایسکو و کریستیانو در پنج بازی لالیگا 444 دقیقه کنار هم بازی کرده اند . روی هم این دو 83 بار پاسکاری کرده اند ، یعنی به طور متوسط هر پنج دقیقه یک پاس .  این در حالیست که ایسکو به طور متوسط هر 11 دقیقه یک بار با بنزما پاسکاری کرده است . ژاوی و مسی نیز به طور متوسط هر شش دقیقه یک پاس به هم داده اند .

در بازی استانبول ، ایسکو – کریستیانو در 63 دقیقه ده بار با هم پاسکاری کرده اند ، یعنی هر 6.3 دقیقه یکپاس . این دو هر 111 دقیقه روی حرکات ترکیبیشان یک گل زده اند . آماری که نشان از هماهنگی بی نظیرشان با همدیگر دارد . آمار پاسهای صحیح این دو نیز بی نظیر است : ایسکو 86.6 درصد پاسهایش صحیح بوده است و کریتسیانو 84.4 درصد . البته از این حیث مودریچ با 91 درصد پاسهای صحیح بالاتر است .

ایسکو در مجموع 444 دقیقه در لالیگا 548 بار پاسکاری کرده است . 242 پاس داده و 306 پاس گرفته است ، یعنی به طور متوسط هر 1.2 دقیقه یک بار توپ به پایش خورده است . مودریچ بهترین زوج ایسکو بوده است و از سویی بهترین زوج هجومی این بازیکن مالاگایی نیز کریستیانو بوده است .

+مرجع خبری رئال مادرید

 
دسته بندی: خبر,


تبادل لینک با ما

فیس بوک

جذب نویسنده

پخش آنلاین بازی ها

نظرسنجی


کدوم رو بهترین گزینه برای ضربه آزاد زدن میدونید؟آمار وب
رنک الکسا
جدول لالیگا
وضعیت یاهو
بازی بعدی

vs

الچه-رئال مادرید

چهارشنبه-سوم مهر

ورزشگاه:والرو

ساعت  23:30