تبلیغات
رئال مادرید - آنچلوتی : کند هستیم و باید سریع تر بازی کنیم

رئال مادرید

آنچلوتی : کند هستیم و باید سریع تر بازی کنیم

بزرگترین سایت رئال مادرید در ایران

اخبار ،حواشی،عکس ها،فیلم ها،زندگی نامه بازیکنان

اخبار نقل و انتقالات تیم

پخش آنلاین بازی های رئال مادرید در وب

تیتر روزانه مطبوعات اسپانیایی

آلبوم عکس تمرینات و فیلم های رئال مادرید

ویدیو های باشگاه و بازیکنان

:: ثبت نام نویسنده ::

جذب نویسنده فعال برای وب

باز هم شاهکاری دیگر از رئال مادرید

رئال مادریدقصد دارد تعدادی نویسنده فعال و آنلاین را برای بروز کردن سریع تر مطالب ثبت نام کند. .برای ثبت نام بر روی عکس بالا کلیک کنید و اطلاعات خود را برای ما بفرستید منتظر نظرات شما هستیم

آنچلوتی : کند هستیم و باید سریع تر بازی کنیم

()

کارلو آنچلوتی پس از باخت به اتلتیکو مادرید در کنفرانس خبری به موارد زیر پرداخت.

دلیل شکست

فکر می‌‌کنم که همان مشکل چند بازی قبل را داشتیم. تیم کند است و زمانی‌ که توپ به دست می‌‌آید به سختی به خط حمله منتقل می‌‌شود و به همین دلیل به نتیجه‌ای نمی‌‌رسد. وقتی‌ با تیمی بازی می‌‌کنید که ساختار دفاعی خوبی‌ دارد، اگر کند باشید، شرایط دشوار خواهد بود. ما تمرکز خود را در بازی از دست دادیم که این اصلا خوب نیست. ما فصل را خوب آغاز کردیم اما دو بازی بد داشتیم. باید از نظر نگرش بازی بهتر شویم و تمرکز بالاتری داشته باشیم. باید با یک ایده روشن این مشکل را بر طرف کنیم. درست است که پس از شکست زیاد جالب نیست که این را بگوییم اما ما به سرعت مشکلات را بر طرف خواهیم کرد.

تعویض ایسکو و بیرون نیامدن بنزما

ایسکو خوب بازی نمی‌‌کرد و تنها جایی‌ که می‌‌توانستیم از آن به گل برسیم، مرکز خط حمله بود و به همین دلیل بنزما را نگه داشتم.

آیا لیگ را از دست داده اید؟

باید بگوییم که تا پیش از هفته گذشته تیم به خوبی‌ کار می‌‌کرد. ما تنها یک بازی را مساوی کردیم و یکی‌ را باختیم. اختلاف ما با بارسلونا و اتلتیکو ۵ امتیاز است اما لیگ طولانی است و زمان برای بازگشت وجود دارد. باید در سبک بازی پیشرفت کنیم. این مشکل اصلی‌ ما است.

مشکلات

فکر می‌‌کنم باید به کاری که انجام می‌‌دهیم، ادامه بدهیم. من سبک بازی را کامل عوض نخواهم کرد و بازیکنان آماده بازی با این روش بازی هستند. ما پیشرفت خواهیم کرد و به نتیجه دادن این کار بسیار اطمینان دارم. اگر تیم به سبکی که شایسته آن است، بازی نمی‌‌کند، پس ما باید در این کار بیشتر پیشرفت کنیم. در بازی‌ها ما کمی اعتماد به نفس خود را از دست می‌‌دهیم. 

صحبت از پیشرفت شد. شما چطور می‌‌خواهید تیم را بهتر کنید؟

باید بیشتر به سمت جلو، سریع تر و بدون توپ بازی کرد. اگر سرعتی‌ در کار نباشد، نتیجه‌ای نخواهید گرفت. مشکل کند بودن تیم است.

آیا اتلتیکو شایسته برد، بود؟

بله.

 
دسته بندی: خبر,


تبادل لینک با ما

فیس بوک

جذب نویسنده

پخش آنلاین بازی ها

نظرسنجی


کدوم رو بهترین گزینه برای ضربه آزاد زدن میدونید؟آمار وب
رنک الکسا
جدول لالیگا
وضعیت یاهو
بازی بعدی

vs

الچه-رئال مادرید

چهارشنبه-سوم مهر

ورزشگاه:والرو

ساعت  23:30