تبلیغات
رئال مادرید - رونالدو: بیل زیر فشار زیادی است و این برای او خوب نیست

رئال مادرید

رونالدو: بیل زیر فشار زیادی است و این برای او خوب نیست

بزرگترین سایت رئال مادرید در ایران

اخبار ،حواشی،عکس ها،فیلم ها،زندگی نامه بازیکنان

اخبار نقل و انتقالات تیم

پخش آنلاین بازی های رئال مادرید در وب

تیتر روزانه مطبوعات اسپانیایی

آلبوم عکس تمرینات و فیلم های رئال مادرید

ویدیو های باشگاه و بازیکنان

:: ثبت نام نویسنده ::

جذب نویسنده فعال برای وب

باز هم شاهکاری دیگر از رئال مادرید

رئال مادریدقصد دارد تعدادی نویسنده فعال و آنلاین را برای بروز کردن سریع تر مطالب ثبت نام کند. .برای ثبت نام بر روی عکس بالا کلیک کنید و اطلاعات خود را برای ما بفرستید منتظر نظرات شما هستیم

رونالدو: بیل زیر فشار زیادی است و این برای او خوب نیست

()

ستاره پرتغالی در کنفرانس خبری قبل بازی یوونتوس به سئوالات خبرنگاران پاسخ داد

فشار روی بیل:

"فکر می کنم بیل کارش را خوب انجام می دهد. از وقتی او آمده، کمی دچار مشکل شده است، او پیش فصل مناسبی نداشته است و مدتی هم مصدوم بوده است، بنابراین برای او آسان نخواهد بود، اما شما می توانید هیجان او از اینجا بودن را ببینید. ما نباید فشار زیادی به او وارد کنیم، این برای او خوب نیست. او همیشه می خواهد یاد بگیرد و شما باید سعی کنید تا به او کمک کنید، نه اینکه فشار را بر او افزایش دهید و تنهایش بگذارید؛ من مطمئنم که او برای تیم خوب خواهد بود."

خوشحالی بعد از گل مقابل مالاگا:

"آنچه روز شنبه رخ داد، همان جا داخل زمین ماند. مردم می دانند من چه کار کردم، بنابراین نیازی به توضیح دادن آن ندارم. مردم باهوش اند و اینکه چه می خواستم بگویم واضح بود، اما حالا گذشته است؛ امروز روز جدیدی است و وارد بخش دیگری شده ایم."

فرم مادرید:

"ما در حال پیشرفت هستیم. ما بد شروع کردیم اما حالا بهتر بازی می کنیم، بهتر تمرین می کنیم و در جنبه های مختلف پیشرفت می کنیم، اما فصل طولانی است. ما باید قدم به قدم پیشرفت کنیم. ما خوب کار می کنیم اما اگر خواهان موفقیت هستیم باید پیشرفت کنیم."

تغییر پست به خاطر بیل:

"من در کل پستم را عوض نکرده ام و فکر می کنم هنوز هم در همان پست همیشگی ام بازی می کنم. مربی این آزادی را به من داده است که هرجا احساس راحتی کردم بازی کنم. بعضی وقت ها بیشتر از وسط به جلو میروم، اما در کل همان پست همیشگی ام را دارم."

صحبت های مورینیو راجب تبعیض ها در اسپانیا:

"من از اینجا نخواهم رفت. این توهین ها برای من هم وجود دارد. من این را نوعی نژاد پرستی می دانم. مردم برخی چیزها می خوانند تا مرا اذیت کنند تا خوب بازی نکنم. اما نمی توانیم در مورد حرفی که دیگران می زنند خود را عصبانی کنیم. من اینجا احساس بسیار خوبی دارم، چرا که مردم مادرید و کم و بیش در دیگر شهرها به اندازه کافی با من مهربان هستند. من عاشق اسپانیا و مردمش هستم و اینجا بسیار خوشحالم."

موراتا یا بنزما:

"انتخاب کردن من خوب نخواهد بود. من به تصمیمات مربی احترام می گذارم. مربی هر کدام را که برای بازی کردن مناسب تشخیص دهد، من سعی خواهم کرد تا به بهترین نحو کنار او بازی کنم. مشخص است که یکی را به دیگری ترجیح می دهم، اما چیزی نخواهم گفت."

 
دسته بندی: خبر,


تبادل لینک با ما

فیس بوک

جذب نویسنده

پخش آنلاین بازی ها

نظرسنجی


کدوم رو بهترین گزینه برای ضربه آزاد زدن میدونید؟آمار وب
رنک الکسا
جدول لالیگا
وضعیت یاهو
بازی بعدی

vs

الچه-رئال مادرید

چهارشنبه-سوم مهر

ورزشگاه:والرو

ساعت  23:30