رئال مادرید

برنابئو ، كابوس بنزما

بزرگترین سایت رئال مادرید در ایران

اخبار ،حواشی،عکس ها،فیلم ها،زندگی نامه بازیکنان

اخبار نقل و انتقالات تیم

پخش آنلاین بازی های رئال مادرید در وب

تیتر روزانه مطبوعات اسپانیایی

آلبوم عکس تمرینات و فیلم های رئال مادرید

ویدیو های باشگاه و بازیکنان

:: ثبت نام نویسنده ::

جذب نویسنده فعال برای وب

باز هم شاهکاری دیگر از رئال مادرید

رئال مادریدقصد دارد تعدادی نویسنده فعال و آنلاین را برای بروز کردن سریع تر مطالب ثبت نام کند. .برای ثبت نام بر روی عکس بالا کلیک کنید و اطلاعات خود را برای ما بفرستید منتظر نظرات شما هستیم

برنابئو ، كابوس بنزما

()

Free celebrity, entertainment and fashion photos!
برنابئو تبدیل به كابوس كریم بنزما شده است . بازیكن فرانسوی اصلا و ابدا در میان هواداران رئال محبوب نیست . دیشب و در یك شب بزرگ اروپایی ،‌برنابئو باز هم او را هو كرد . 
بنزما فیكس بود اما در جریان بازی در نیمه اول نقش چندانی نداشت و همین باعث شد كه برنابئو به او حمله كند . سوتها زمانی به اوج رسید كه این بازیكن دروازه خالی را به اوت زد . 
آمار یوفا نشان می دهند كه كریم چندان هم بد نبوده است . او بازیكنی بود كه پس از ایارامندی بیشترین دوندگی را داشت اما هواداران برایشان این آمار مهم نیست . آنها حس می كنند كه بنزما بی تعصب است و از او راضی نیستند . 
صحنه 57 اوج اتفاقات وحشتناك بود . زمانی كه دی ماریا و آربلوا با هم یك حركت عالی داشتند . در پنج سانتی متری دروازه ، بنزما صاحب توپ شد . همه برای گل نیم خیز شدند اما كریم توپ را به آسام زد . این باعث خشم شدید هواداران شد . 
در دقیقه 67 ، آنجلوتی او را تعویض كرد تا برنابئو هو شدن را تقدیمش كند . البته برخی هم تشویقش كردند اما مشخص نیست كه این تشویق ها واقعی بود یا برای تمسخر .
 
دسته بندی: خبر,


تبادل لینک با ما

فیس بوک

جذب نویسنده

پخش آنلاین بازی ها

نظرسنجی


کدوم رو بهترین گزینه برای ضربه آزاد زدن میدونید؟آمار وب
رنک الکسا
جدول لالیگا
وضعیت یاهو
بازی بعدی

vs

الچه-رئال مادرید

چهارشنبه-سوم مهر

ورزشگاه:والرو

ساعت  23:30