رئال مادرید

بزرگترین سایت رئال مادرید در ایران

اخبار ،حواشی،عکس ها،فیلم ها،زندگی نامه بازیکنان

اخبار نقل و انتقالات تیم

پخش آنلاین بازی های رئال مادرید در وب

تیتر روزانه مطبوعات اسپانیایی

آلبوم عکس تمرینات و فیلم های رئال مادرید

ویدیو های باشگاه و بازیکنان

:: ثبت نام نویسنده ::

جذب نویسنده فعال برای وب

باز هم شاهکاری دیگر از رئال مادرید

رئال مادریدقصد دارد تعدادی نویسنده فعال و آنلاین را برای بروز کردن سریع تر مطالب ثبت نام کند. .برای ثبت نام بر روی عکس بالا کلیک کنید و اطلاعات خود را برای ما بفرستید منتظر نظرات شما هستیم

ادامه تمرینات با مصدومیت خسوس ، دروازه بان سوم تیم

()

http://as01.epimg.net/futbol/imagenes/2013/01/19/primera/1358596786_404277_1358596966_noticia_normal.jpgرئال مادرید آخرین تمرینش را برای بازی در زمین تمرین والدبباس برای بازی در مستایا برگزار می کند . 
تیم خوزه مورینیو در زمین های شماره 1 و 2 والدبباس تمرین کرد که توپ مهمترین ویژگی تمرین بود و همه تمرینات با توپ برگزار می شدند . از طرفی خسوس نیز به دور از بقیه و زیر نظر کارلوس لالین ، مربی دروازه بان ها تمرین کرد .


 گونزالو هیگوائین دهمین گلزن برتر لیگ از نظر میانگین

()

گونزالو هیگوائین با زدن هر 102 دقیقه یک گل با وجود دو ماه مصدومیت ، همچنان در جمع ده نفر برتر لیگ اسپانیا از نظر میانگین گلزنی است . 
ال پیپیتا در 714 دقیقه توانسته که 7 گل به ثمر برساند . او فقط در دوازده هفته در لالیگا حضور یافته است و دهمین گلزن برتر لیگ از نظر میانگین است . این در حالیست که بنزما در 901 دقیقه بازی در لیگ 5 گل به ثمر رسانده یعنی هر 151 دقیقه یک گل .
 هم قیمت شدن ژابی و خدیرا

()

روند سامی خدیرا در رئال کاملا رو به رشد بوده و این بازیکن آرام آرام خود را به عنوان یک هافبک دفاعی مدرن و درجه یک مطرح کرده است . 
حالا وبسایت نرانسفرمارکت او را هم قیمت ژابی می داند . در حقیقت این وبسایت که متخصص قیمت گذاری روی بازیکنان است ، ارزش نقل و انتقالات هر دو بازیکن را در حال حاضر یکی می داند . 
خدیرا در تابستان 2010 ، با حمایت مورینیو و با 10 میلیون یورو به رئال پیوست . در آن موقع قیمتش در بازار نقل و انتقالات نزدیک به 18 میلیون یورو بود اما به مرور زمان این بازیکن در پایتخت اسپانیا پیشرفت کرد قیمتش به 25 میلیون یورو رسید . این در حالیست که قیمت ژابی با توجه به بالا رفتن سنش افت پیدا کرده و حالا هر دو بازیکن در یک رنج قیمت قرار دارند .


http://s2.picofile.com/file/7625854080/khedira.jpg
http://s2.picofile.com/file/7625854301/xabi.jpg


 مورینیو به کریستیانو :" انتقادت عادلانه نیست "

()

سه شنبه ، پانزدهم ژانویه 2013 ، ساعت 23 به وقت محلی ، استادیوم برنابئو . رئال با نتیجه 2-0 والنسیا را در دور رفت مرحله یک چهارم کوپا نگه داشته بود که نتیجه خیلی بهتر از فوتبالی بود که رئال ارائه داد . بازیکنان به هم تبریک می گفتند و جشن گرفته بودند . آنها می دانستند که نیمی از راه را پیموده اند . 
به گفته مارکا ، مورینیو مثل همیشه با چند بازیکن صحبت کرد و با آنها خوش و بش کرد . اما وقتی که به کریستیانو رفت ، با نارضایتی با او صحبت کرد چرا که از بخشی از عملکرد ستاره پرتغالی رضایت نداد . مورینیو با حالتی اخمو گفت :" در پانزده دقیقه آخر محو بودی کریس . ژوائو پریرا داشت از سمت راست اذیتمان می کرد . " 
کریستیانو ناگهان به مربی خیره شد . نمی توانست که آن چه که شنیده بود را باور کند . اما مربی ادامه داد :" می دانی که در چنین بازیهایی هر گل چه اهمیتی دارد . باید تا آخرین لحظه به تلاش ادامه می دادی . " 
مورینیو همچنین به توپ لو دادن رونالدو در دقایق پایانی که منجر به ضد حمله والنسیا شد نیز معترض بود . رونالدو اما بدون هیچ تعارفی پاسخ مربی را داد :" من زندگی ام را برای تو گذاشتم ، حقم نیست که مورد انتقاد قرار گیرم . " صدای او بلندتر از حد معمول بود چرا که کریستیانو از حرفهای مربی ناراحت بود . اما خشمی در کار نبود . نیازی نبود که کسی آنها را جدا کند . 
فلورنتینو قبل از رسیدن به رختکن ماجرا را از دهان یکی از کارمندان شنیده بود . نه مدیر و نه هیچ کدام از مسئولان اجرایی در این سکانس حضور نداشتند . فقط آنهایی که مربی "خانواده " می نامدشان حضور داشتند : بازیکنان ، مربیان و همان کارمندان باشگاه که هر روز با تیم اصلی تمرین می کنند . 
برخوردها ادامه نمی یابد . باشگاه نمی خواهد که این ماجرا کش پیدا کند . رونالدو مسلما خودش هم می دانست که اگر دو موقعیت طلایی خود را مقابل گوایتا گل می کرد ، کار صعود تمام شده بود . مورینیو تردیدی به تعصب رونالدو ندارد و به اطرافیانش گفته که اتفاقی که در رختکن برنابئو افتاد یک " برخورد بچگانه" بوده است ، به خصوص در مقایسه با اتفاقات شدید دیگری که در رختکن رئال افتاده بود . 
اما این اولین باری نیست که مورینیو به انتقاد از بزگران تیمش می پردازد . راموس و اوزیل بازیکنان دیگری بودند که پس از بازی با سویا مورد انتقاد قرار گرفتند . سپس نوبت کاسیاس بود که با نیمکت نشینی جنجال در موردش اضافه شود . مربی پرتغالی مشاجراتی هم با دی ماریا و کوئنت رائو داشته است و به طور مثال پس از بازی پامپلونا به بازیکن آرژآنتینی گفته بود :" وقتی دستمزدت کم بود خوب بازی می کردی اما حالا هیچ بازی نمی کنی . " و بازیکن پرتغالی نیز با جریمه مالی شدید مربی به خاطر تاخیر مواجه شده بود . 
 آلبیول :" مجادله رونالدو - مورینیو تاثیری روی تیم نمی گذارد "

()

http://as01.epimg.net/futbol/imagenes/2013/01/19/primera/1358598207_399439_1358599063_noticia_normal.jpgرائول آلبیول ، مدافع پر اشتباه و غیر قابل اطمینان رئال مادرید سعی کرد که جنجال ها در مورد مباحثه رونالدو و مورینیو را از بین ببرد . این مدافع گفت که اتفاقی که میان این دو افتاده " در رختکن باقی می ماند . " و تاثیری روی گروه نمی گذارد . وی همچنین کاسیاس را " بهترین " دانست اما از توانایی های آدان تمجید کرد . 
مورینیو - کریستیانو :" این اصلا روی گروه تاثیری نمی گذارد . هر چیزی اتفاق افتاده مربوط به اختلاف نظر میان یک بازیکن و مربی است . دور برنده که جاه طلب ترین ها هستند ، با هم نظراتشان را مبادله کردند ، نه هیچ چیز بیشتر .این تاثیری روی تیم نمی گذارد . این در رختکن اتفاق افتاد و همان جا باقی می ماند . " 
نیمکت نشینی احتمالی کاسایس :" این تصمیم من نیست . هر دو هم تیمی من هستند . ایکر سالهاست که بهترین دروازه بان دنیاست و آدان هم نشان داده که دروازه بان خوبی است . هر کدام بازی کنند ، بهترین حراست را از دروازه رئال خواهند داشت . قرار نیست که اتفاق خاصی بیافتد . " 
تاثیر بازی کردن یکی از این دو روی خط دفاع :" اصلا تاثیری نمی گذارد . هر دروازه بانی بازی کند خط دفاع کارش را انجام می دهد . یک دروازه بان بزرگ خواهیم داشت و باید کار خودمان را انجام دهیم . "
جو در مستایا :" می دانیم که استادیوم مشکلی است که مقابل کی جو مشکل و یک تیم بزرگ قرار می گیریم . دو تیم خوب وجود خواهند داشت . ما نشان داده ایم که می خواهیم بهتر شویم و به سطح پارسال برسیم . دو بازی دیگر داریم . باید سعی کنیم در لالیگا نیز به کاهش امتیازات با صدر ادامه دهیم تا حداقل جایگاهمان را از دست ندهیم . " 
سیستم چرخشی :" مورینیو به ما چیزی نگفته است . فردا شاید ترکیب تغییراتی داشته باشد اما هر کس بازی کند در خدمت یک تیم خوب خواهد بود و می تواند به عنوان یار فیکس بازی کند . " 
کاهش دقایق :" شش هفته مصدوم بودم . در این مدت تیم مصدومان دیگری هم داشت ، به خصوص در پست من . حالا در ماه ژآنویه می توانم بازی کنم و به تیم کمک کنم . مربی می تواند روی من حساب کند . همه می خواهیم بازی کنیم و من هم می خواهم در بیشترین دقایق ممکن حاضر باشم . " 
والنسیا :" باید سعی کنیم که این بازی تحت تاثیر جو بازی چهارشنبه قرار نگیرد . ما حرفه ای هستیم و باید در همه زمین ها با جدیت بازی کنیم . بازی در مستایا زیباست . ما تلاش می کنیم تا بازی خود را داشته باشیم چرا که برای بردن نیاز به یک بازی خوب داریم . " 
کاکا :" او را مثل همیشه دیدم . از زمانی که در این جا بودم تمریناتش را انجام داده است . در حال حاضر بازیکن ماست . نمی دانم که در هفته های بعدی چه اتفاقی رخ می دهد . او و باشگاه خودشان تصمیم گیرنده خواهند بود . " 
جنگ رئال - والنسیا :" نمی دانم که علتش چیست . به سالها پیش مربوط است . والنسیا دوران خوشی داشته که رقیب اصلی رئال و بارسا بوده است . ماجرای خریدهایی نظیر میاتوویچ و مندیتا هم جنجال ساز بوده اند . اما بیش از هر چیز باید به بازی خوب فکر کرد . " 
جنجال داوری :" هر کس نظر خود را در مورد داوران دارند . برخی اعتراض می کنند ، راضی نیستند و نظراشتان را می گویند . در طول هفته برخی آن را یک دزدی خواندند اما باید از آن گذشت . داوران برای هر کسی اشتباه می کنند اما باید داوران را فراموش کرد ، به خصوص وقتی که حرف زدن باعث جریمه می شود . " 
بازی فردا :" دوست داشتیم هر سه بازی با والنسیا در خانه باشد اما دو بازی در آن جا خواهد بود . تست ؟ ما برای تست بازی نمی کنیم . می خواهیم که یکشنبه و چهارشنبه برنده باشیم . نمی توانیم آرام بگیریم . "
درگیری ها درون باشگاه :" فکر نمی کنم که مشکلی وجود داشته باشد . می دانیم که لالیگای خوبی نداشتیم و حالا باید روی لالیگا و چمپیونزلیگ تمرکز کنیم تا فصل خوبی داشته باشیم . این بستگی به خودمان دارد . باید متحد باشیم و با وجود برخی مشکلات ، همه در خدمت یک تیم هستیم . باید این مشکلات را با هم حل کنیم چرا که بزرگسال هستیم . بازیکنان خوبی داریم و باید تا آخر با هم بجنگیم . "


 رئال در حال حاضر2200 مسابقه در لالیگا رابا امتیاز پشت سر گذاشته

()رئال در حال حاضر2200 مسابقه در لالیگا رابا امتیاز پشت سر گذاشته

سفیدپوشان در 1191 بازی خانه امتیاز کسب کرده و در 1009 بازی خارج خانه امتیاز گرفتند

رئال که به این نقطه عطف قابل ملاحظه در بازی با سوسیه داد رسید در 1191 و 1009 بازی

خانه و خارج خانه امتیاز کسب کرده است. در جدول لیگ تمامی بازیهای لالیگا 3975 امتیاز از

2591 بازی به همراه5541 گل از بهترین گلزنان خود دارد.


 رونالدو ، کاسیاس ، آلونسو ، اوزیل ، په په ، راموس

()
رونالدو ، کاسیاس ، آلونسو ، اوزیل ، په په ، راموس بیش از2000 دقیقه در بازی رسمی بازی کردند

رونالدو2538 دقیقه و فهرستی 23 نفره از فوتبالیست ها که خوزه آنها را بازی داده است.


اواسط فصل2012/13 شش فوتبالیست سفیدپوشان 2000 دقیقه بیش از این در زمین بازی رسمی داشتند

رونالدو ، کاسیاس ، آلونسو ، اوزیل ، په په ، راموس بازیکنانی هستند که مورینیو بیشتر از آنها

استفاده کرده است. علاوه بر این همه از اعضای تیم اول بازی کرده اند حداقل یک بازی بجز خسوس

گلر تیم. از این تعداد 15 بازیکن 1000 دقیقه در زمین بوده که معادل حداقل 12 بازی کامل است.

رونالدو بار دیگر خستگی ناپذیری خود را در نیمه اول فصل نشان داد عدد7 تا 2538 بازی رسمی در

زمین داشته است که در آن28 گل زده ، کاسیاس و آلونسو به دنبال آن با 2424 و 2393 بازی

ستون تیم با دو مدافع راموس و په په 2142 و 2092بازی رسمی داشته اند و با حضور یک هافبک

به نام اوزیل با 2017 بازی رسمی این تعداد به پایان میرسد.

آربلوآ و دی ماریا و بنزما نزدیک به2000 دقیقه هستند علاوه براین 15 بازیکن از 23 بازیکن در 1000 دقیقه

بازی رسمی داشته اند. تنها افراد باقی مانده خسوس گلر تیم ، الکس ، رودریگز و چرشیف

هر سه از تیم در رزروی های مادرید بوده اند.THE TEAM'S PITCH TIME THIS SEASON
PlayerLeagueChampionsCupSuper CupTotal minutes
Cristiano Ronaldo1.548540270180 2.538
Casillas1.614450180180 2.424
Alonso1.538450225180 2.393
Ramos1.53036072180 2.142
Pepe1.3955179090 2.092
Özil1.316220301180 2.017
Arbeloa1.323330180105 1.938
Di María1.137386117165 1.805
Benzema899335278113 1.625
Khedira987285180105 1.557
Modric78929036270 1.511
Varane46737531590 1.247
Essien633278305- 1.216
Callejón648218237- 1.103
Higuaín71613545180 1.076
Coentrão63011312710 880
Marcelo5231804580 828
Carvalho9090450- 630
Kaká21016011590 575
Albiol3701188- 559
Adán9690270- 456
Nacho5490180- 324
Morata7710160- 247
 تبادل لینک با ما

فیس بوک

جذب نویسنده

پخش آنلاین بازی ها

نظرسنجی


کدوم رو بهترین گزینه برای ضربه آزاد زدن میدونید؟آمار وب
رنک الکسا
جدول لالیگا
وضعیت یاهو
بازی بعدی

vs

الچه-رئال مادرید

چهارشنبه-سوم مهر

ورزشگاه:والرو

ساعت  23:30