رئال مادرید

بزرگترین سایت رئال مادرید در ایران

اخبار ،حواشی،عکس ها،فیلم ها،زندگی نامه بازیکنان

اخبار نقل و انتقالات تیم

پخش آنلاین بازی های رئال مادرید در وب

تیتر روزانه مطبوعات اسپانیایی

آلبوم عکس تمرینات و فیلم های رئال مادرید

ویدیو های باشگاه و بازیکنان

:: ثبت نام نویسنده ::

جذب نویسنده فعال برای وب

باز هم شاهکاری دیگر از رئال مادرید

رئال مادریدقصد دارد تعدادی نویسنده فعال و آنلاین را برای بروز کردن سریع تر مطالب ثبت نام کند. .برای ثبت نام بر روی عکس بالا کلیک کنید و اطلاعات خود را برای ما بفرستید منتظر نظرات شما هستیم

تصاویر جدید از بازیکنان سابق باشگاه رئال مادرید 2013دیوید بکهام

()

دیوید & دخترش در لندن  کلیپ جدید از باشگاه رئال مادرید 2013

()

پینگ پنگ بازی کردن اسین،مودریچ،کاروالیو، خدیرا برای BWIN

Download


 تصاویر جدید از ایکر کاسیاس 2013

()

کاپیتان & سارا در یک شب بارانی مادرید (17 مارس۲۰۱۳)
 تصاویر جدید از باشگاه رئال مادرید 2013

()

پینگ پنگ بازی کردن اسین،مودریچ،کاروالیو، خدیرا برای BWIN

     


ادامه عکس های بازدید کمیته JJ.OO از برنابئو برای میزبانی المپیک
 "بازگشت ایکر ، خوشحالی مشکل ساز "

()

کاسیاس برگشت و بی تردید با حضورش یک مشکل جدید پدید می آید . در فوتبال کلک زدن جایی ندارد . خوزه مورینیو با ریاکاری خاصی تصمیمی را چیزی بیش از یک هشدار انضباطی به کاپیتان رئال و نماد تیم ملی اسپانیا نبود را یک تصمیم فنی خواند . با نیمکت نشینی کاسیاس را تنبیه کرد . کاسیاس مقابل مالاگا روی نیمکت نشست و همه چیز بد پیش رفت . هم برای کاسیاس هم آدان ، هم مورینیو و هم رئال . سه روز پس از مصدومیت ایکر ، باشگاه سراغ خرید دیگو لوپز درون دروازه گرفت و دروازه بان ذخیره سویا را تا 2017 خرید . 
بی تردید این یک ضربه روحی به آدان بود چرا که فهمید که از او به عنوان ابزار استفاده شده تا کاسیاس تنبیه شود و هرگز به عنوان یک راهکار صادقانه به او نگاه نشده است . جالب این که این تصمیم مورینیو درست چهار روز بعد از زمانی گرفته شد که برخی منابع مدعی شدند که کاسیاس و راموس به مدیر رئال گفته اند که اگر مورینیو بماند ، برخی بزرگان تیم خواهند رفت . 
پس از آن بود که دیگو لوپز آمد و در دو بازی کلیدی مقابل بارسلونا و منچستر توانست که تیم را نجات دهد . مشکوک هستم که مورینیو او را فیکس نگه دارد ، حتی با این که می داند که دیگو لوپز بهتر از ایکر نیست و این بار یک اختلاف واقعی پدید می آید . مورینیو این بار می تواند که حرفهای خودش را داشته باشد و به زیر سوال بردن کاسیاس ، بهترین دروازه بان جهان ادامه دهد . لعنت به آن شب کذایی در مالاگا ... 
 بلاتر :" افتخار می کنم که عضو افتخاری رئال هستم "

()

جوزپ بلاتر ، رئیس فیفا در مورد داشتن کارت هواداری رئال مادرید به رئال توضیح داد . وی در این باره که عضو افتخاری رئال است توضیح داد :" افتخار می کنم که عضو افتخاری رئال هستم . من به خاطر دی استفانو در دوران خبرنگار بودنم هوادار رئال بودم . " 
وی افزود :" در جوانی فوتبال بازی می کردم . همیشه شماره 9 را می پوشیدم و دی استفانو الگوی من بود . یادم است که یک فصل کامل پیراهن سفید پوشیدم . هرگز اولین تقابلم با دی استفانو را فراموش نمی کنم . در سال 70 و در طول مراسم ادای احترام به برنابئو در مادرید بود . یک روز فراموش نشدنی برای من بود . " 
 کلیپ جدید از خوزه مورینیو 2013

()

مصاحبه جدید مو

Download


مصاحبه مورینیو با سایت رسمی

دانلود

 تبادل لینک با ما

فیس بوک

جذب نویسنده

پخش آنلاین بازی ها

نظرسنجی


کدوم رو بهترین گزینه برای ضربه آزاد زدن میدونید؟آمار وب
رنک الکسا
جدول لالیگا
وضعیت یاهو
بازی بعدی

vs

الچه-رئال مادرید

چهارشنبه-سوم مهر

ورزشگاه:والرو

ساعت  23:30